Мастер студије: Одбрана мастер рада

Дана 13. 6. 2019. године у 13.00 часова, у Свечаној сали, студенткиња мастер  академских студија Вукобратовић Миља, јавно ће бранити мастер рад  на тему: “Процесни аспекти поступања полиције у случајевима насиља у породици са посебним освртом на Закон о спречавању насиља  у породици“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Тања Кесић, председник
-    доц. др Саша Марковић, члан
-    проф. др Александар Бошковић, ментор

Дана 13. 6. 2019. године у 11.00 часова, у Свечаној сали, студенткиња мастер академских студија Mалетић Ивана, јавно ће бранити мастер рад  на тему: “Историјски развој Међународног кривичног суда“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Ђорђе Ђорђевић, председник
-    проф. др Ивана Крстић Мистриџеловић, члан
-    доц. др Ивана Бодрожић, ментор

Дана 15. 6. 2019. године у 11.00 часова, у Свечаној сали, студент мастер  академских студија Ранковић Игор, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Држање и покрети тела као извор информација о обмањујућем понашању осумњичене особе током испитивања“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Милан Жарковић, председник
-    проф. др Звонимир Ивановић, члан