Спец. студије: Одбрана специјалистичког рада

Дана 27. 9. 2018. године у 11,00 часова у кабинету информатике 3, студенткиња специјалистичких академских студија Данијела Вукићевић јавно ће бранити специјалистички рад на тему „Јачање транспарентности  у поступку запошљавања кадрова у Министарству унутрашњих послова Републике Србије“ пред Комисијом за оцену  и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф.  др Драган Васиљевић, председник
-    проф. др Сретен Југовић, члан
-    проф. др Зорица Вукашиновић Радојичић, ментор

Дана 27. 9. 2018. године у 13,00 часова у кабинету информатике 3, студент специјалистичких академских студија Слободан Суботић јавно ће бранити специјалистички рад на тему „Еталонирање мерних уређаја за испитивање исправности мрежне рачунарске инфраструктуре“ пред Комисијом за оцену  и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    доц.  др Војкан Николић, председник
-    доц. др Милан Глигоријевић, члан
-    проф. др Драган Ранђеловић, ментор

Дана 1. 10. 2018. године у 9,00 часова у кабинету тактике, студенткиња специјалистичких академских студија Марија Стојановић Анђелић јавно ће бранити специјалистички рад на тему „Социо-демографске карактеристике извршилаца насилних деликата“ пред Комисијом за оцену  и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф.  др Биљана Симеуновић-Патић, председник
-    проф. др Оливер Лајић, члан