Учешће студената КПУ на Студентском светском купу у Самбо-у

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

30092018Студенти Криминалистичко-полицијског универзитета, у периоду од 06. до 08. децембра 2018. године, узели су учешће на студентском првенству света под називом „Студентски светски куп“. Првенство је одржано у Новом Саду, у техничкој организацији Самбо савеза Србије. На овом такмичењу, на ком је учешће узело више од 50 земаља из целог света, Универзитет је представило двоје студената. Студенткиња II године акдемских студија,Тамара Бањац освојила је II место у екипној конкурецији са репрезентацијом Србије. Поред ње, на овом такмичењу наступао је и студент III године aкадемских студија, Светозар Стајковац, који је освојио II место на појединачном Првенству света за студенте.