21. Београдска ролеријада ПЛУС

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

0610201821. Београдска ролеријада ПЛУС, уз учешће студената Криминалистичко-полицијске академије, одржана је суботу 6. октобра 2018. године, у организацији Удружења Београдске ролеријаде а под покровитељством Секретаријата за спорт и омладину Града Београда. Манифестација је названа Београдска ролеријада ПЛУС јер су се, поред ролера, учесници такмичили са тротинетима, бициклама са и без педала, скејтбордовима, ховербордовима, сегвејима итд. Трке су реализоване на потезу од раскрснице улица краља Милана и кнеза Милоша до Теразија и Коларчеве улице. Тим поводом, 38 студената Криминалистичко-полицијске академије ангажована су на пословима обезбеђења манифестације. Значајну помоћ пружили су својим ангажовањем и студенти Академије: Алекса Смиљковић, Момчило Милошевић и Алекса Илић у улози командира. Студенти су похваљени од стране организатора за предан рад и одличну сарадњу.