Футсал девојке

29122016Дана 22.12.2016. године у 19часова у С.Ц. Спорт Еко одиграна је утакмица Финала купа у футсалу за студенткиње између Криминалистичко полицијске академије и Факултета организационих наука, у оквиру УССБ-а. Екипа КПА славила је резултатом 3:1 (0:1). Екипу су чиниле играчице: Драгана Мићић, Јелена Миленковић, Катарина Војиновић, Милица Николић, Ивана Ерац, Катарина Лазић, Марија Павловић, Миона Стојичевић и Нена Вишњић.
Дана 24.12.2016. у 21часова женска екипа у футсалу одиграла је полуфиналну утакмицу Прве футсал лиге у оквиру УССБ-а, и победила екипу ФАСПЕР-а са резултатом 5:2. Утакмица је одиграна у спортској сали ''Posko arena''. Победом девојке су се пласирале у финале, које је одиграно 25.12.2016. у 14часова у спортској сали ''Posko arena''. Противничка екипа у финалу је била Висока школа за ИКТ коју су девојке КПА победиле резултатом 5:0 и постале шампиони Прве футсал лиге у оквиру УССБ-а. Екипу су чиниле Драгана Мићић, Марија Милићевић, Јелена Миленковић, Катарина Војиновић, Милица Николић, Ивана Ерац, Катарина Лазић, Миона Стојичевић, Марија Павловић, Нена Вишњић и Милица Павловић.