Представљање Криминалистичко-полицијског универзитета на Сајму образовања у Земунској гимназији, 25 . јануара 2020. године

Управа Земунске гимназије, већ дужи низ година организује Сајам образовања за ученике и родитеље свих београдских средњих школа. Овогодишњи сајам одржан је у суботу 25. јануара, у просторијама Земунске гимназије. Представило се више од 20 акредитованих факултета, међу којима је и Криминалистичко-полицијски универзитет. Нашу установу су представили студенти: Лука Лазаревић, Милан Туцовић и Дајана Црногорац у пратњи Јасне Петровић, референта за интеринституционалну сарадњу КПУ. Они су промовисали студијске програме Криминалистичко-полицијског универзитета. Матуранти Земунске гимназије и других београдских школа показали су велико интересовање за студије криминалистике, информатике и форензике. Такође, студенти су одговарали на многобројна питања ученика, у циљу њиховог правовременог и адекватног информисања о даљем школовању.