Учешће Криминалистичко-полицијског универзитета на Сајму високошколских установа у Пожаревцу

Економско-трговинска школа из Пожаревца је 6. децембра 2019. године била домаћин Сајма високошколских установа. Традиционални сајам који се организује четврту годину за редом, намењен је ученицима завршних разреда свих средњих школа из Пожаревца. Будућим академцима представило се око 20 високошколских установа, међу којима је и Криминалитичко-полицијски универзитет.

Нашу установу су представили студенти: Попадић Барбара, Павловић Ненад и Плескоњић Тијана, у пратњи Петровић Јасне, референта за интеринституционалну сарадњу КПУ. Они су промовисали студијске програме Криминалистичко-полицијског универзитета. Матуранти Економско-трговинске школе и других школа у окружењу показали су велико интересовање за студије криминалистике, информатике и форензике. Такође, студенти су одговарали на многобројна питања ученика, у циљу њиховог правовременог и адекватног информисања о даљем школовању.