У недељу, 17.11.2019. године, одржан је 1. Сербиа маратон

У недељу, 17.11.2019. године, одржан је 1. Сербиа маратон. На манифестацији је као обезбеђење догађаја учествовало 40 студената Криминалистичко-полицијског универзитета. Њихова улога била је обезбеђење старта, циља и дела трасе маратона. Ангажовани су студенти I године академских студија криминалистике, форензике и струковних студија криминалистике, који су по завршетку маратона похваљени за свој рад од стране организатора. Осим студената ангажованих на обезбеђењу, Криминалистичко-полицијски универзитет представљали су као такмичари студенти: Андреа Јокић, Денис Џековић, Никола Здравковић, Јелица Новковић, Урош Инванковић, Мирослав Пап, Наталија Бабанобић, Лука Панић, Јана Јовановић, Јелена Ракић, Тамара Стојановић и Неда Милисављевић, који су успешно завршили трку. На манифестацији заједно са студентима учествовали су командир Милош Томић и референт за менторски рад Татјана Радовић.