Учешће Криминалистичко-полицијског универзитета на Сајму паметних технологија у Београду – ISEC 2019

У хали 1 Београдског сајма, од 2. до 4. октобра одржан је 6. међународни сајам паметних технологија ISEC под слоганом „Нова енергија - паметни градови“, на коме је узео учешће и Криминалистичко-полицијски универзитет. Нашу установу су представиле студенткиње Попадић Барбара и Стојановић Тамара. Оне су током три сајамска дана промовисале студијске програме Универзитета, док је доц. др Бранковић Ана са студенткињама Стојановић Тамаром и Лукић Анђелом, демострирала вежбу: „Проналажење латентних отисака прстију магнетним прахом и механоскопско уклапање под микроскопом“. Такође, студенткиње су одговарале на бројна питања посетилаца штанда, у циљу њиховог правовременог и адекватног информисања о даљем школовању у нашој установи.