Студенти и запослени Криминалистичко-полицијског универзитета учествовали у обележавању Дана Министарства унутрашњих послова

Дан Министарства унутрашњих послова, Дан полиције и Слава Министарства обележен је 16.06.2019. године. Грађани су имали прилику да, на Калемегдану виде представњање практичних садржаја Департмана форензичког инжењерста Универзита који су реализовани под руководством доц. др Ане Бранковић уз асистирање студената Милићевић Милоша, Стојановић Тамаре и Васиљевић Тање. За приказ борилачких вештина био је задужен наставник вештина Раша Димитријевић и студенти: Стојковац Светозар, Милошевић Ђорђе, Тодић Јована, Момић Маријана и Шавија Нађа. Установу су представили студенти Мацура Јован и Радичанин Милица који су промовисали студијске програме Криминалистичко-полицијског универзитета. Штанд Криминалистичко-полицијског универзитета је посетио потпреседник Владе и министар унутрашњих послова полиције др Небојша Стефановић, који је исказао задовољство организацијом и ангажовањем студената и запослених. На свечаној Академији која је одржана у Центру Сава, учешће је узело 185 студената Криминалистичко-полицијског универзитета који су били задужени за свечани дефиле, шпалир, као и у протоколарном делу свечаности.