Плес са ученика завршних разреда средњих школа у Спортском центру „Олимп“

Неколико стотина ученика завршних разреда средњих школа у Спортском центру „Олимп“ извело је матурски плес уз звуке нумере „Uptown Funk“, а матурантима је прелазак у свет одраслих нумерама „Latino gold“, „Само мало“ и „Балкан експрес“ пожелео и Оркестар полиције. Матурски плес изведен је у оквиру пројекта „Матура 2019“ који има за циљ преветивну заштиту ученика завршних разреда средњих школа, као и одржавања повољног стања безбедности за време матурских прослава.

Потпредседник Владе Републике Србије и министар унутрашњих послова др Небојша Стефановић, поручио је ученицима завршних разреда средњих школа да се на матурској вечери понашају одговорно и замолио их да избегавају алкохол и да не седају за волан ако пију, а да ће полицајци током те вечери бити уз њих и бринути о њиховој безбедности.

На матурском плесу у спортском центру „Олимп“ активно је учествовало и 80 студената Криминалистичко-полицијског универзитета, са менторима Александром Ердељцом и Татјаном Радовић.

Слике можете погледати овде