Представници КПУ посетили Школу за криминалистику у Лозани

На основу споразума о сарадњи између Криминалистичко-полицијског универзитета и Школе за криминалистику у Лозани, проф. др Ивана Крстић Мистриџеловић и др Рената Самарџић боравиле су од 1. до 3. маја 2019. године у Школи за криминалистику Универзитета у Лозани. Према агенди посете коју је сачинио директор Школе г. Оливије Рибо, обишле су Музеј и Фотолабораторију Школе за криминалистику, као и Архив Универзитета у Лозани, где су обавиле истраживање и извршиле селекцију материјала потребног за публикацију „Изабрана дела Арчибалда Рајса“, коју ће као суиздавачи објавити Криминалистичко-полицијски универзитет и Завод за уџбенике.