Предавање помоћника директора полиције др Звездана Радојковића на Криминалистичко - полицијском универзитету

Дана 18.04.2019. године пуковник полиције др Звездан Радојковић, помоћник директора полиције одржао је предавање на предмету Организација и послови полиције, који похађају студенти друге године Основних академских студија криминалистике. Након уводне речи ректора и предметног наставника проф. др Данета Субошића, др Звездан Радојковић је одржао инспиративно предавање студентима о Дирекцији полиције, илуструјући наведено бројним примерима из праксе. Одговарајући на бројна питања студената, др Звездан Радојковић посветио је значајну пажњу каријерном развоју полицијских службеника Министарства унутрашњих послова Републике Србије.