Ректор КПУ проф. др Дане Субошић обишао студенте и запослене на Теренској обуци у НЦ Митрово поље

У недељу, 14.4.2019. године, ректор Криминалистичко-полицијског универзитета проф. др Дане Субошић, обишао је студенте и запослене који реализују Теренску обуку у Наставном центру МУП-а Р. Србије „Митрово Поље“ на планини Гоч. Том приликом ректор је испратио студенте треће године основних студија Департмана криминалистике који су завришли обуку и пригодно им се обратио истичући важност свих знања и вештина које су усвојили током обуке за њихов даљи професионални развој. Такође, ректор је дочекао нову групу студената (друга година основних струковних студија Департмана криминалистике, четврта година основних академских студија Департмана форензичког инжењерства и четврта година основних академских студија Департмана информатике и рачунарства) који започињу са реализацијом обуке. Нову групу студената ректор је пригодно поздравио и истакао важност садржаја којима ће се у наредних десет дана обучавати, као и нужност одржавања прописаног реда и дисципине ради ефективне и безбедне реализације планираних садржаја. Исто тако, ректор је у разговору са руководиоцем обуке, проф, др Бобаном Милојковићем, и наставницима и инструкторима ангажованим на Теренској обуци, сагледао ефекте досадашње реализације обуке и упознао се са проблемима са којима се извођачи обуке свакодневно суочавају.