Представљање Криминалистичко-полицијског универзитета на Сајму образовања у Крагујевцу

Традиционални XII по реду „Сајам образовања и запошљавања“ који Шумадија сајам организује у сарадњи са Националном службом запошљавања и школском управом, а под покровитељством града Крагујевца, званично је отворен 28. марта 2019. године на Шумадија сајму. Током два сајамска дана, 28. и 29. марта представило се око 50 високошколских установа, међу којима је и Криминалистичко-полицијски универзитет. Нашу установу су представили студенти: Димитријевић Никола, Попадић Барбара Шишковић Милош и Пајић Анђела који су промовисали студијске програме Криминалистичко-полицијског универзитета. Представњен је и нови студијски програм мастер академских студија “Управљање безбедносним ризицима природних катастрофа“, који је развијен у оквиру Еразмус+ пројекта NatRisk. Велики број матураната гимназија и других школа Шумадијског округа посетили су штанд наше установе, где су добили промотвни материјал КПУ. Такође, студенти су одговарали на многобројна питања ученика, у циљу њиховог правовременог и адекватног информисања о даљем школовању.