Представљање Криминалистичко-полицијског универзитета на Сајму образовања у Ћуприји, 14 . марта 2019. године

19032019 У организацији Регионалног тима за науку, образовање и уметност, у Ћуприји је отворен седми Сајам образовања, под слоганом „Буди и ти IT“. Током два сајамска дана, 14. и 15. марта представило се 80 средњих школа и факултета, међу којима је и Криминалистичко-полицијски универзитет. Презентација наше установе је одржана у четвртак, 14.03.2019. године, заједно са 40 високошколских установа из Србије.
Криминалистичко-полицијски универзитет су представили студенти: Никола Димитријевић, Барбара Попадић и Жарко Грачанац који су промовисали студијске програме и одговарали на многобројна питања ученика, у циљу њиховог правовременог и адекватног информисања о условима школовања. Велики број матураната гимназија и других школа Поморавског округа посетили су штанд наше установе, где су добили промотвни материјал и издања КПУ.