Представљање Криминалистичко-полицијског универзитета на Сајму образовања у Новом Саду, 7-9 . марта 2019. године

12032019У периоду од 7- 9. марта 2019. године, на Новосадском сајму отворен је 13. Сајам образовања „Путокази“. Намењен је будућим средњошколцима и бруцошима, а око 500 образовних профила представиле су готово све средње школе, државни и приватни факултети из иностранства и Србије, међу којима је и Криминалистичко-полицијски универзитет. Током тродневног Међународног сајма образовања студијске програме Криминалистичко-полицијског универзитета представили су студенти Алекса Вукосављевић и Немања Негомир. Такође, 7. марта, доц. др Горан Јованов је путем практичних садржаја промовисао студијски програм Форензичког инжењерства, док је 08. марта Драгана Костић презентовала студијске програме у свечаној сали Сајма. У суботу, 09. марта, директор полиције Владимир Ребић је посетио штанд наше установе и истакао да је Криминалистичко-полицијски универзитет једина високошколска установа у Србији која школује, пре свега, будуће припаднике Министарства унутрашњих послова и позвао матуранте да се пријаве на предстојећи конкурс за упис нове генерације студената. На штанду Криминалистичко-полицијског универзитета су била изложена издања из 2018. и 2019. године.