Представљање КПУ на Сајму образовања у Младеновцу, 24.12.2018. године

28122018У периоду од 24-28. децембра 2018. године, Гимназија у Младеновцу је била домаћин Сајма високог образовања. На Сајму је учествовало 27 факултета из Београда, међу којима је и Криминалистичко-полицијски универзитет.Наша установа се представила у понедељак, 24.12.2018. године, заједно са Физичким факултетом Универзитета у Београду, Факултетом безбедности, Филозофским факултетом Универзитета у Београду и Универзитетом Сингидунум. Криминалистичко-полицијски универзитет су представили студенти: Јована Милојевић, Нина Бранковић и Милош Симић који су обилазили одељења школе и промовисали студијске програме Криминалистичко-полицијског Универзитета. Матуранти гимназије и других школа у окружењу посетили су штанд наше установе, где су добили промотвни материјал и издања КПУ. Такође, студенти су одговарали на многобројна питања ученика, у циљу њиховог правовременог и адекватног информисања о даљем школовању.