Учешће наставника КПУ на саветовању правника - „31 година копаоничке школе природног права“

Наставници Криминалистичко-полицијског универзитета, проф. др Ђорђе Ђорђевић, проф. др Зоран Ђурђевић, проф. др Зорица Вукашиновић Радојичић, проф. др Ненад Радовић, доц. др Ивана Бодрожић и доц. др Божидар Оташевић учествовали су на овогодишњем саветовању правника - „31 година копаоничке школе природног права“, под општим називом „Право и заповест разума“ у периоду од 14. до 17. децембра 2018. године, а у организацији Удружења правника Србије. На скупу су презентовани радови истакнутих аутора у овој области - професора правних факултета Универзитета у Београду, Нишу и Крагујевцу, укључујући и судије Управног суда Републике Србије. Анализирана су најважнија правна питања у области кривично-материјалног, кривично -процесног и управног права, спортског права, као и резултати међународног пројекта Нарко МАП које реализије Криминалистичко-полицијски универзитет. Закључци су представљени на пленарним седници Саветовања.