Студенти и наставници гости у забавној емисији РТС-а - Шареница

Оцена корисника:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Студенти и наставници Криминалистичко-полицијског универзитета били су гости у забавној емисије РТ Србије – Шареница, у недељу 16.12.2018.године на Копонику. У представљању Универзитета и посебних облика наставе који се између осталог организују и изводе у зимским условима на Копаонику учествовали су: проф. др Бобан Милојковић, Катедра полицијских наука, Департман криминалистике; доц. др Ана Бранковић, Департман форензичког инжењерства; Саша Шуњеварић, студент мастер студија Криминалистике; Дејан Леловић, студент четврте године основних студија Криминалистике; Сања Николенџић, студент четврте године основних студија Криминалистике; Немања Вучковић, студент мастер студија Форензичко инжењерство; Никола Глођовић, студент четврте године основних академских студија Форензичко инжињерство.

Погледајте видео прилог: