Студенти секције за ванредне ситуације на здруженој вежби цивилне заштите „Крњача 2018“

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

У организацији Секретаријата за послове одбране, ванредних ситуација, комуникације и координацију односа са грађанима Градске управе града Београда и Ватрогасног савеза Београд, дана 17. 11. 2018 године на теренима Пољопривредне школе у Крњачи одржана је здружена вежба цивилне заштите „Крњача 2018“. На вежби су учествовали припадници ватрогасних друштава Ватрогасног савеза Београд, Организације Црвеног крста, Горске службе спасавања, Мрежа за опасност Београд, студенти струковне школе Техникум Таурунум, припадници и повереници цивилне заштите. После изведене вежбе одржано је предавање на тему организације и задатака повереника цивилне заштите. Припадници Секције за ванредне ситуације, учесници многих такмичења, дали су и овај пут, свој допринос учешћем на смотри и извођењу вежбе.