Студенти Академије учествовали у обележавању Дана Министарства унутрашњих послова

Министарство унутрашњих послова Републике Србије 27.05.2018. године, централном свечаношћу испред Дома Народне скупштине обележило је свој Дан на коме је приказало способности и вештине својих припадника, као и опрему и возила са којима располаже. Студенти Криминалистичко-полицијске академије учествовали су на централној манифестацији заједно са више од 1.200 припадника свих јединица МУП-а. У свечаном дефилеу пешачких формација један од ешалона чинили су студенати Криминалистичко-полицијске академије, који су марширали уз ешалоне организационих јединица Министарства. Поред студената који су учествовали у ешалону, студенти Академије учествовали су и у протоколарном делу прославе, као и у публици на трибинама.